Atrakcje Łeba – Słowiński Park Narodowy

Atrakcje Łeba – Słowiński Park Narodowy - Melex Łeba

Atrakcje Łeba – Słowiński Park Narodowy

Nad polskim morzem, a dokładnie w Łebie czeka na was wiele atrakcji. Jedna z największych to oczywiście Słowiński Park Narodowy. To właśnie w nim znajdują się słynne na cały świat ruchome wydmy. Ale nie są one jedynym powodem, dla którego warto odwiedzić tutejszy park. Znaleźć w nim można wysoką wieżę widokową, słynne jezioro Łebsko, a w końcu historyczno-militarny obiekt, którym jest dawna wyrzutnia rakiet. W samym parku nie brakuje ścieżek do spacerów, również z wózkami dziecięcymi. Panuje tu cisza i możliwość obcowania blisko z naturą.

Słowiński Park Narodowy – melex Łeba jeździ i tutaj

Dotarcie do Parku nie musi być dużym wyzwaniem logistycznym. Szczególnie jeśli jesteście sprytni i wiecie jak sobie umilać czas. Dzwoniąc po meleks Łeba, przyjedzie on po was pod hotel lub odbierze Was z miasta lub plaży i zawiezie prosto pod wejście do parku. Będziecie mogli w nim spędzić dokładnie tyle czasu, ile zechcecie. Powrót do domu również będzie prosty i przyjemny. Wystarczy ponownie zadzwonić po meleks, a przyjedzie on po was i bezpiecznie zawiezie do domu. Meleksy w Łebie są bardzo popularne, co wynika z ich dużej dostępności, niskich cen za transport, a w końcu atrakcyjności, jaką jest przejazd takim pojazdem. Ile osób pomieści meleks Łeba? Jest to nawet do 9 pasażerów jednocześnie!


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba