Park dinozaurów Łeba

Park dinozaurów Łeba - Melex Łeba

Park dinozaurów Łeba

Spędzając wakacje w Łebie, można łatwo przenieść się w czasie, do przeszłości. A dokładnie do czasów prehistorycznych, kiedy to dinozaury niepodzielnie rządziły na Ziemi. Gdzie znajduje się ten wehikuł czasu? Znaleźć go można w Parku Dinozaurów Łeba. To miejsce, które zachwyca dzieci i dorosłych. Jeśli twoje pociechy interesują się historią i dinozaurami, to znajdą tu wszystko co jest z tym związane. Realistyczne figury dinozaurów, prehistoryczna sceneria, a do tego wiele innych atrakcji, które umilą spędzany tutaj czas tak młodszym, jak i starszym odwiedzającym. Park Dinozaurów Łeba to atrakcja, którą warto odwiedzić podczas swojego pobytu w Łebie i zarezerwować na to należy kilka godzin.

Meleks Łeba – dzwoń kiedy chcesz pojechać do Parku Dinozaurów

Podobnie jak wiele innych atrakcji w Łebie, tak również Park Dinozaurów najlepiej odwiedzać korzystając z taksówek lub meleksów. W szczycie sezonu może panować tutaj spory ruch, a znalezienie wolnego miejsca parkingowego może być czasochłonne. Po co spędzać swoje wakacje w samochodzie, czekając, aż parking zrobi się wolny, kiedy od razu można rzucić się w wir zabawy. Pomaga w tym Meleks Łeba, który po was przyjedzie, zawiezie do parku dinozaurów, a następnie odwiezie do domu. Tani przejazd i możliwość zabrania nawet do 9 osób sprawia, że jest to bardzo szybki, bezpiecznie i niedrogi środek transportu po Łebie.


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba