Farma Alexa Łeba

Farma Alexa Łeba - Melex Łeba

Farma Alexa Łeba

Wakacje to świetny czas, aby przybliżyć swoim dzieciom jak wygląda życie na wsi. Mieszkając w miastach, dzieci nie mają dużego kontaktu ze zwierzętami gospodarskimi oraz tym, jak wygląda praca przy nich. Miejsce, które może to zmienić jest Farma Alexa w Łebie. To jedno z tych miejsc, w którym wasze dzieci spędzą z wypiekami na twarzy długie godziny, a wy będziecie mogli sobie odpocząć i w spokoju porozmawiać przy kawie, coli lub jedząc pyszny obiad. Farma Alexa to wspaniale zagospodarowane i urządzone kilka hektarów terenu. Znajdują się na nim zagrody ze zwierzętami, place zabaw dla dzieci, labirynty, a w końcu urozmaicona strefa gastro. Farma Alexa Łeba może uratować Wasze samopoczucie i zadowolenie, kiedy Wasze dzieci będą bardziej niż zwykle absorbować uwagę i czas.

Na piechotę czy może Melex Łeba do Farmy Alexa

Jest kilka możliwości aby dotrzeć na farmę Alexa. Można przyjechać tutaj własnym samochodem, można również przyjść pieszo. W końcu przywieźć was może tutaj melex Łeba. To ciekawa forma transportu, za którą zapłacicie po 5 złotych od osoby. Tyle samo lub jeszcze więcej mógłby kosztować was parking na miejscu! Mając zapewniony przejazd na farmę meleksem, nie musicie również odmawiać sobie ulubionych napojów, a dla dzieci sam fakt podróżowania meleksem będzie ciekawym doświadczeniem.


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba