Labirynt Łeba

Labirynt Łeba - Melex Łeba

Labirynt Łeba

Idealna rozrywka dla dzieci i ich rodziców? To oczywiście Labirynt Łeba. To jeden z największych tego typu obiektów w kraju. Stanowi ciekawy pomysł na spędzenie popołudnia, dając możliwość rywalizacji kto szybciej dotrze do wyjścia. Wielki labirynt z roślin przyciąga turystów o każdej porze dnia, świetnie zagospodarowując wolny czas i spalając nadmierną energię dzieci. Oczywiście w pobliżu samego labiryntu znajduje się wiele innych atrakcji, w tym również gastronomicznych z kultowymi goframi, lodami i daniami z grilla. Do labiryntu bardzo chętnie udają się rodziny z dziećmi, jak również młodzież i osoby dorosłe, chcące sobie przypomnieć swoje dzieciństwo.

Melex Łeba to sprawdzony transport do Labiryntu

Aby dotrzeć do Labirynt Park Łeba nie trzeba iść tam pieszo ani jechać swoim samochodem. Do celu dowiezie was meleks Łeba, który wystarczy zamówić telefonicznie lub skorzystać jeśli spotkacie go na mieście. Opcja zamawiania dojazdu meleksem do labiryntu jest bardzo wygodna i zapewnia, że pojazd przyjedzie po was o umówionej godzinie pod wskazany adres. Ten sam melex może was zawieźć w wiele innych ciekawych miejsce w Łebie i jej okolicach. Stała cena – kilka złotych za osobę pozwala podróżować w pełnym komforcie i maksymalnej wygodzie – nawet do 9 osób jednorazowo! Zamów Melex Łeba już teraz!


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba