Ruchome wydmy Łeba

Ruchome wydmy Łeba - Melex Łeba

Ruchome wydmy Łeba

Co jest znakiem rozpoznawczym Łeby? Oczywiście są to ruchome wydmy położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Być w Łebie i nie odwiedzić ruchomych wydm to tak jak być w Zakopanem i nie wjechać na Gubałówkę lub Kasprowy Wierch. Wszyscy, którzy postanowią zwiedzać ruchome wydmy w Łebie, mają przed sobą lekki, około 5 km spacerek. Wzdłuż czytelnie oznakowanej trasy znajdują się tablice z ciekawymi informacjami, przybliżającymi genezę tego miejsca. Ruchome wydmy niezmiennie zachwycają swoim wyglądem o każdej porze dnia. Zachód słońca oglądany z ruchomych wydm to zapowiedź naprawdę udanej i satysfakcjonującej sesji zdjęciowej.

Jak dojechać na ruchome wydmy? Meleks Łeba służy pomocą!

Czy dobrym pomysłem jest wynająć melex i dotrzeć nim na wydmy? Naszym zdaniem tak! Jest to szybki i bardzo wygodny środek transportu. Meleks Łeba przyjeżdża po klientów pod wskazany adres – może cię zabrać spod hotelu lub z umówionego miejsca w Łebie. Nudzi wam się po sytym obiedzie, ale nie chcecie już iść na plażę? Jeśli tak, to spacer po ruchomych wydmach jest odpowiednim wyborem. Dotrzecie do nich jadąc komfortowo meleksem, który jest niedrogą, a zarazem niezwykle komfortową opcją transportu. Ile kosztuje melex na ruchome wydmy w Łebie? Za jedną osobę jest to zaledwie 5 złotych, zatem koszt transportu jest naprawdę bardzo atrakcyjny.


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba