Atrakcje Łeba – Latarnia Stilo

Atrakcje Łeba – Latarnia Stilo - Melex Łeba

Atrakcje Łeba – Latarnia Stilo

Latarnia Morska Stilo Łeba Spośród wielu atrakcji, które koniecznie należy odwiedzić, będąc na wakacjach w Łebie, latarnia morska Stilo znajduje się na szczycie listy. Latarnie morskie to znak rozpoznawczy wybrzeża bałtyckiego i bardzo duże atrakcje dla dzieci, jak i dorosłych. W przypadku latarni Stilo jest ona tym bardziej warta uwagi, gdyż w całości została wykonana […]

Latarnia Morska Stilo Łeba

Spośród wielu atrakcji, które koniecznie należy odwiedzić, będąc na wakacjach w Łebie, latarnia morska Stilo znajduje się na szczycie listy. Latarnie morskie to znak rozpoznawczy wybrzeża bałtyckiego i bardzo duże atrakcje dla dzieci, jak i dorosłych. W przypadku latarni Stilo jest ona tym bardziej warta uwagi, gdyż w całości została wykonana ze stali.

Naprawdę robi to spore wrażenie na oglądających, podobnie jak widok rozpościerający się z tarasu widokowego położonego na wysokości 33 metrów – tyle właśnie liczy sobie latarnia morska Stilo koło Łeby. W sezonie latarnia jest mocno oblegana przez turystów, a tutejszy parking jest mocno zatłoczony. Warto o tym pamiętać wybierając się na wycieczkę do do Osetnika – miejscowości, w której latarnia Stilo się znajduje.

Dojazd do latarni Stilo – szybko, wygodnie i tanio z Melex Łeba

Między innymi z powodu dużych korków, bardzo zatłoczonych parkingów i dość wysokich cen za postój samochodu, coraz więcej osób przesiada się na meleksy. Łeba to jedno z tych miast, w którym transport melexami jest bardzo popularny i przystępny cenowo. Podróż nimi to także duża atrakcja dla osób w każdym wieku. Chcąc bez komplikacji dotrzeć do latarni Stilo, możesz zadzwonić po Melex Łeba, który odbierze Was ze wskazanego miejsca i bezpiecznie zawiezie pod latarnię. Kiedy skończycie jej zwiedzanie, możecie w ten sam sposób wrócić do Łeby.


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba