Piernikowy dom do góry nogami Łeba

Piernikowy dom do góry nogami Łeba - Melex Łeba

Piernikowy dom do góry nogami Łeba

W tym domu wszystko jest „nie tak”. Chodzisz po suficie, stoisz na głowie, a jedyne, o czym myślisz, to pierniki, mnóstwo pierników. Witaj w piernikowym domu do góry nogami!

Piernikowy dom Łeba – gdy świat staje do góry nogami!

Czy oglądałeś kiedyś swój dom do góry nogami? Jeśli jeszcze nie, masz teraz okazję nadrobić zaległości. Pomoże w tym piernikowy dom do góry nogami w Łebie. Ktoś może powiedzieć, że liczba domów do góry nogami w Polsce jest z roku na rok większa. Być może to prawda, stanowią one wszak nie lada atrakcję dla dzieci i dorosłych. Jednak Łeba to jedno z pierwszych miast w Polsce, w którym powstał największy dom do góry nogami. Jego zwiedzanie to zabawa przynajmniej na godzinę, jeśli zechcecie zajrzeć w każdy kąt i odkryć nie jedną tutejszą tajemnicę. Dom do góry nogami Łeba każdego roku zmienia się na lepsze, zatem nawet ponowna wizyta w tym miejscu miło was zaskoczy i nie pozwoli się nudzić.

Meleks Łeba zawiezie ciebie i dzieci do domu do góry nogami

Łatwo sobie wyobrazić jak dużym wyzwaniem jest rodzinna wycieczka do jednej z łebskich atrakcji. Wózek dziecięcy, torby i konieczność zapanowania nad wszystkimi członkami rodziny przez całą drogę. Możesz sobie zaoszczędzić tych problemów i szybko, miło i wygodnie dojechać na miejsce. Melex Leba to popularny środek transportu dla turystów. Działa on jak typowa taksówka, zawożąc was pod wskazany adres w Łebie i poza nią. Aby zamówić meleksa w Łebie, wystarczy zadzwonić na numer infolinii, a pojazd przyjedzie po was pod wskazany adres i o umówionej porze.


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba