Crazy Park Łeba

Crazy Park Łeba - Melex Łeba

Crazy Park Łeba

Crazy Park Łeba to miejsce, w którym od ilości atrakcji można dosłownie oszaleć! Na terenie parku znajduje się 5 olbrzymich, tematycznych ogrodów. Monstrualne gry planszowe, SPA oraz zagroda z żywymi zwierzętami. Biorąc pod uwagę olbrzymią powierzchnię obiektu, stężenie atrakcji w przeliczeniu na 1 metr kwadratowy oraz przystępne ceny, nie dziwi wielka liczba osób, którzy lubią tutaj spędzać czas. To najlepsza rekomendacja aby odwiedzić Crazy Park Łeba i sprawdzić wszystkie atrakcje, które zostały przygotowane dla gości. Oczywiście na miejscu nie brakuje strefy gastronomicznej z mocno urozmaiconym jedzeniem dla dzieci i dorosłych.

Do Crazy Park może Was zawieźć Melex Łeba

W Łebie bardzo popularne są melexy. Można je spotkać na niemal każdym kroku, jak kursują tam i z powrotem, wożąc turystów do najciekawszych atrakcji. Jeżeli wcześniej nie dzwoniłeś po melex Łeba, tym razem powinieneś to zrobić. Bardzo tanie kursy, duża dostępność 24 godziny na dobę i przede wszystkim możliwość zawiezienia cię dokładnie tam, gdzie masz na to ochotę. Nie musi to być tylko Crazy Park, ale i inne atrakcje w mieście i poza nim. Meleks Łeba to alternatywa dla własnego samochodu na wakacjach i wysokich opłat za parkingi pod dużymi atrakcjami. Ile zapłacisz za meleksa dla jednej osoby? Kwota to kilka złotych, co jest naprawdę dobrą ofertą w stosunku do kilkudziesięciu złotych za parking.


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba