Discovery Park Łeba

Discovery Park Łeba - Melex Łeba

Discovery Park Łeba

Odwiedź Discovery Park Łeba, do którego może ciebie i twoją rodzinę przywieźć np. melex. Co na was tutaj czeka? Atrakcji jest co niemiara. Od Wakacyjnej Szkoły Nauki Jazdy, czyli mini miasteczka drogowego z samochodzikami dla dzieci, przez zjeżdżalnię do wody Góralski Ślizg, aż po wielkie Łebskie Klocki Lego. To oczywiście nie wszystko, co tutaj na was czeka. Aby poznać wszystkie atrakcje, wystarczy pojawić się na miejscu i rzucić się w wir zabawy od rana do wieczora. Kiedy zrobicie się głodni, nie musi to oznaczać powrotu do domu. W Discovery Park Łeba czeka na Was bogata strefa gastronomiczna z jedzeniem, które najbardziej lubicie.

Melex Łeba poleca się na transport do Discovery Park

Niezależnie od tego jaka odległość dzieli twój hotel od Discovery Park, pamiętaj że 24 godziny na dobę możesz zamawiać melex Łeba. Dowiezie on was w każde miejsce w Łebie i poza nią. Nie chce wam się iść pieszo na plażę? Macie ochotę na wycieczkę za miasto? A może wybieracie się paczką znajomych na dyskotekę i zależy wam na bezpiecznym powrocie w środku nocy? To tylko jedne z wielu przypadków, kiedy warto zadzwonić po melex Leba i nie martwić się transportem. Niskie ceny, duża wygoda, do 9 miejsc dla pasażerów – tak w skrócie przedstawia się oferta, którą przygotowały dla was melexy w Łebie. Chcecie z niej skorzystać? Śmiało dzwońcie pod numer 792-025-749.


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba