Atrakcje

Piernikowy dom do góry nogami Łeba - Melex Łeba

W tym domu wszystko jest „nie tak”. Chodzisz po suficie, stoisz na głowie, a jedyne, o czym myślisz, to pierniki, mnóstwo pierników. Witaj w piernikowym domu do góry nogami!

Czytaj więcej

Crazy Park Łeba - Melex Łeba

Crazy Park Łeba to miejsce, gdzie rzeczywistość staje się surrealistyczną przygodą, a radość przemieszcza się na nowe, nieodkryte poziomy.

Czytaj więcej

Fokarium Łeba – Sea Park Sarbs - Melex Łeba

Melexem do największego fokarium w Polsce? To możliwe tylko w Łebie. Wystarczy 5 złotych na osobę, aby dojechać wygodnie i bezpiecznie do Sea Park Sarbs, czyli popularnego w całym kraju fokarium. Obiekt znajduje się 10 km od Łeby, w miejscowości Sarbsk. Na jakie atrakcje mogą liczyć wszyscy odwiedzający to fokarium? Pokazy karmienia zwierząt, tresury, a w końcu możliwość oglądania ich w swoim naturalnym środowisku. Fokarium oferuje również inne, bardziej przyziemne rozrywki, takie jak place zabaw dla dzieci, obiekty gastronomiczne, centrum edukacyjne i galeon o naturalnych wymiarach wraz z bogatym oceanarium.

Czytaj więcej

Atrakcje Łeba – Latarnia Stilo - Melex Łeba

Latarnia Morska Stilo Łeba Spośród wielu atrakcji, które koniecznie należy odwiedzić, będąc na wakacjach w Łebie, latarnia morska Stilo znajduje się na szczycie listy. Latarnie morskie to znak rozpoznawczy wybrzeża bałtyckiego i bardzo duże atrakcje dla dzieci, jak i dorosłych. W przypadku latarni Stilo jest ona tym bardziej warta uwagi, gdyż w całości została wykonana […]

Czytaj więcej

Farma Alexa Łeba - Melex Łeba

Wakacje to świetny czas, aby przybliżyć swoim dzieciom jak wygląda życie na wsi. Mieszkając w miastach, dzieci nie mają dużego kontaktu ze zwierzętami gospodarskimi oraz tym, jak wygląda praca przy nich. Miejsce, które może to zmienić jest Farma Alexa w Łebie. To jedno z tych miejsc, w którym wasze dzieci spędzą z wypiekami na twarzy długie godziny, a wy będziecie mogli sobie odpocząć i w spokoju porozmawiać przy kawie, coli lub jedząc pyszny obiad. Farma Alexa to wspaniale zagospodarowane i urządzone kilka hektarów terenu. Znajdują się na nim zagrody ze zwierzętami, place zabaw dla dzieci, labirynty, a w końcu urozmaicona strefa gastro. Farma Alexa Łeba może uratować Wasze samopoczucie i zadowolenie, kiedy Wasze dzieci będą bardziej niż zwykle absorbować uwagę i czas.

Czytaj więcej

Park dinozaurów Łeba - Melex Łeba

Spędzając wakacje w Łebie, można łatwo przenieść się w czasie, do przeszłości. A dokładnie do czasów prehistorycznych, kiedy to dinozaury niepodzielnie rządziły na Ziemi. Gdzie znajduje się ten wehikuł czasu? Znaleźć go można w Parku Dinozaurów Łeba. To miejsce, które zachwyca dzieci i dorosłych. Jeśli twoje pociechy interesują się historią i dinozaurami, to znajdą tu wszystko co jest z tym związane. Realistyczne figury dinozaurów, prehistoryczna sceneria, a do tego wiele innych atrakcji, które umilą spędzany tutaj czas tak młodszym, jak i starszym odwiedzającym. Park Dinozaurów Łeba to atrakcja, którą warto odwiedzić podczas swojego pobytu w Łebie i zarezerwować na to należy kilka godzin.

Czytaj więcej

Labirynt Łeba - Melex Łeba

Idealna rozrywka dla dzieci i ich rodziców? To oczywiście Labirynt Łeba. To jeden z największych tego typu obiektów w kraju. Stanowi ciekawy pomysł na spędzenie popołudnia, dając możliwość rywalizacji kto szybciej dotrze do wyjścia. Wielki labirynt z roślin przyciąga turystów o każdej porze dnia, świetnie zagospodarowując wolny czas i spalając nadmierną energię dzieci. Oczywiście w pobliżu samego labiryntu znajduje się wiele innych atrakcji, w tym również gastronomicznych z kultowymi goframi, lodami i daniami z grilla. Do labiryntu bardzo chętnie udają się rodziny z dziećmi, jak również młodzież i osoby dorosłe, chcące sobie przypomnieć swoje dzieciństwo.

Czytaj więcej

Power Park Łeba - Melex Łeba

Power Park Łeba to miejsce stworzone dla osób, które kochają adrenalinę, emocje i rywalizację. Czym jest Power Park Łeba? Jest to rodzinny park rozrywki z takimi atrakcjami jak tory gokartowe o różnej długości i stopniu zaawansowania. Jest ich tutaj aż 3, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich umiejętności. Power Park dostarcza również wielu innych atrakcji, takich jak miejsce do gry w paintball, strzelnica, ścianka wspinaczkowa i wiele wiele więcej. Również najmniejsze dzieci znajdą coś odpowiedniego dla siebie – są to bajkowe place zabaw, na których nie sposób się nudzić.

Czytaj więcej

Discovery Park Łeba - Melex Łeba

Odwiedź Discovery Park Łeba, do którego może ciebie i twoją rodzinę przywieźć np. melex. Co na was tutaj czeka? Atrakcji jest co niemiara. Od Wakacyjnej Szkoły Nauki Jazdy, czyli mini miasteczka drogowego z samochodzikami dla dzieci, przez zjeżdżalnię do wody Góralski Ślizg, aż po wielkie Łebskie Klocki Lego. To oczywiście nie wszystko, co tutaj na was czeka. Aby poznać wszystkie atrakcje, wystarczy pojawić się na miejscu i rzucić się w wir zabawy od rana do wieczora. Kiedy zrobicie się głodni, nie musi to oznaczać powrotu do domu. W Discovery Park Łeba czeka na Was bogata strefa gastronomiczna z jedzeniem, które najbardziej lubicie.

Czytaj więcej

Port Jachtowy Łeba - Melex Łeba

Łeba to miasto, w którym nie brakuje ciekawych miejsc do spacerów. Aby nie być sztampowym i przewidywalnym, na romantyczny spacer przy zachodzącym słońcu nie zawsze trzeba się wybierać na plażę. Równie ciekawym, a przy tym mniej zatłoczonym miejscem jest Port Jachtowy Łeba. To właśnie tutaj cumują luksusowe jachty, katamarany, a także mniejsze łodzie i kutry. To miejsce polecane nie tylko miłośnikom żeglugi morskiej, ale wszystkim fanom kameralnych, nietypowych i interesujących miejsc. Port Jachtowy w Łebie świetnie prezentuje się w ciągu dnia, o zachodzie słońca, jak również nocą. Oświetlone deptaki nadają mu kosmopolitycznego charakteru, tworząc atmosferę z amerykańskich filmów.

Czytaj więcej

tel
Zamów melex 24h

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba