Port Jachtowy Łeba

Port Jachtowy Łeba - Melex Łeba

Port Jachtowy Łeba

Łeba to miasto, w którym nie brakuje ciekawych miejsc do spacerów. Aby nie być sztampowym i przewidywalnym, na romantyczny spacer przy zachodzącym słońcu nie zawsze trzeba się wybierać na plażę. Równie ciekawym, a przy tym mniej zatłoczonym miejscem jest Port Jachtowy Łeba. To właśnie tutaj cumują luksusowe jachty, katamarany, a także mniejsze łodzie i kutry. To miejsce polecane nie tylko miłośnikom żeglugi morskiej, ale wszystkim fanom kameralnych, nietypowych i interesujących miejsc. Port Jachtowy w Łebie świetnie prezentuje się w ciągu dnia, o zachodzie słońca, jak również nocą. Oświetlone deptaki nadają mu kosmopolitycznego charakteru, tworząc atmosferę z amerykańskich filmów.

Na randkę do Portu Jachtowego zawiezie Was Melex Łeba

Nie powinno być zaskoczeniem, jeśli zdradzimy, że Port Jachtowy to idealne miejsce na romantyczny spacer lub randkę. Szum wody, plusk fal, widok kołyszących się łodzi – trudno wyobrazić sobie lepszą scenerię dla Waszego spotkania. Aby od samego początku tworzyć atmosferę wyjątkowości, warto w ciekawy sposób dotrzeć do Portu. Melex Łeba to transport polecany wszystkim, którzy spędzają tutaj wakacje. Szybki, tani, bezpieczny i elastyczny – zawiezie Was w każde wskazane miejsce. Aby zamówić meleks Łeba pod swój hotel lub pensjonat, wystarczy zadzwonić na nr 792-025-749.


Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba