Sea Park – fokarium Łeba

Sea Park – fokarium Łeba - Melex Łeba

sobota, 29.01.2022

Sea Park – fokarium Łeba

W Łebie, a właściwie 10 km obok niej, znajduje się największe w Polsce fokarium. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy przyjeżdżają na wakacje do Łeby z dziećmi lub sami lubią zwiedzać morskie atrakcje. W fokarium Sea Park Łeba, jak sama nazwa wskazuje, można podziwiać niemal wszystkie gatunki fok. Ale na tym nie koniec atrakcji.

Jakie atrakcje oferuje fokarium Sea Park Łeba?

Pomimo że administracyjnie leży na terenie Łeby, to jednak fizycznie należy już do miejscowości Sarbsk. Tak czy inaczej, fokarium Łeba jak najbardziej warto odwiedzić i na pewno nikt nie będzie się nudzić. Pokazy karmienia i tresury fok. Największe w Polsce kotikarium, podwodne kino 5D, oceanarium, muzeum marynistyczne, park z miniaturami latarni morskich, a do tego moc innych, mniejszych i większych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Latem, w szczycie sezonu fokarium jest oblegane od rana do wieczora.

Szczególnie dużą popularnością cieszy się podczas nieco gorszej pogody, kiedy turyści szukają alternatyw dla wyjścia na plażę. Wielu z nich wpada na pomysł aby odwiedzić fokarium Łeba, do którego zmierza swoimi samochodami. I tu mogą pojawić się pewne komplikacje.

Sea Park Fokarium Łeba dojazd

Chyba każdy kojarzy olbrzymie korki z Helu i na Hel podczas wakacji. W przypadku wyjazdu do fokarium można spodziewać się podobnych problemów. Wynikać one mogą z braku wystarczającej ilości wolnych miejsc parkingowych. W oczekiwaniu na zwolnienie miejsca tworzą się długie korki. Sznur samochodów zdaje się nie mieć końca.

Jeśli nie chcesz tracić cennego czasu na siedzenie w aucie, warto udać się do Sea Parku melexem lub taksówką. Dlaczego? Melex Łeba to wygodny środek transportu, który kursuje pomiędzy wszystkim największymi atrakcjami w Łebie i jej okolicach. Tani i wygodny przejazd to nie jedyny powód, aby tak właśnie pojechać do fokarium. Meleks Leba to przede wszystkim oszczędność czasu. Pojazd zawiezie was pod same drzwi parku i nie będziecie tracić czasu, oczekując na parking. Kiedy zechcecie wrócić do hotelu, wystarczy wcześniej zadzwonić po meleks, a on po was przyjedzie.

Sea Park Łeba i dzieci

Jeśli są to wasze pierwsze wakacje z dziećmi, na pewno jesteście pełni obaw i wątpliwości jak się udadzą. Co zrobicie kiedy w Łebie będzie padać deszcz? Jakie atrakcje zapewnicie swoim milusińskim? Wycieczka do fokarium meleksem to świetny pomysł. Miejsce to jest stworzone z myślą o dzieciach w każdym wieku i zapewnia im mnóstwo atrakcji i udogodnień.

Toalety przystosowane do najmłodszych gości, strefy gastronomiczne, place zabaw. Bez względu na zainteresowania dzieci, żadne z nich nie będzie się nudzić, a rodzice z pewnością odetchną nie musząc za wszelką cenę znajdować im kolejnego zajęcia – w Sea Park nie sposób się nudzić, a sama podróż melexem jest atrakcją samą w sobie.

Jak długo jedzie melex Łeba do fokarium?

Czy podróż meleksem do fokarium Łeba jest czasochłonna? Pytanie to ma znaczenie w przypadku wakacji z małymi dziećmi, które różnie mogą znosić podróżowanie samochodem. Droga do fokarium z Łeby to około 15 minut jazd. Jak widać, nie jest to zatrważająco długa podróż, która daje nadzieję, że każde dziecko łatwo ją zniesie.

To Twoje pierwsze wakacje w Łebie? Sprawdź, co jeszcze warto zwiedzić – poznaj inne atrakcje Łeba!

Udostępnij:
Kategorie
bądź na bieżąco

Zobacz inne:

22.12.2022
Łeba imprezy na plaży. TOP 3 miejsca, które warto odwiedzić - Melex Łeba

Łeba imprezy na plaży. TOP 3 miejsca, które warto odwiedzić

Wakacyjny wyjazd nad morze bez imprezowych nocy? Nie w Łebie! Sprawdzaliśmy, czy i gdzie można imprezować w Łebie na plaży. Łeba imprezy na plaży Wakacje to czas imprez. A jeśli…

Czytaj więcej
22.12.2022
Łeba wycieczki z dziećmi i dziadkami - Melex Łeba

Łeba wycieczki z dziećmi i dziadkami

Przyjechałeś do Łeby z pociechami, ale nie wiesz, gdzie je zabrać, by się nie nudziły? Odkryj z nami miejsca, do których warto wybrać się na rodzinną wycieczkę z dziećmi w…

Czytaj więcej
22.12.2022
Łeba Poczta — skąd wysłać kartkę, skrzynki pocztowe i znaczki - Melex Łeba

Łeba Poczta — skąd wysłać kartkę, skrzynki pocztowe i znaczki

Największą liczba kartek pocztowych wysyłanych jest właśnie w okresie letnim. Podczas wakacji Poczta Polska ma ręce pełne roboty i skupia się na sortowaniu i dostarczaniu pocztówek ze wszystkich miejsc w…

Czytaj więcej
22.12.2022
Łeba wycieczki rowerowe. Sprawdź najlepsze trasy rowerowe w Łebie - Melex Łeba

Łeba wycieczki rowerowe. Sprawdź najlepsze trasy rowerowe w Łebie

Z czego słynie Morze Bałtyckie? Z piaszczystych plaż, czystej wody oraz dużej ilości tras rowerowych, prowadzących pomiędzy nadmorskimi miasteczkami. Znakomitym pomysłem na spędzenie wakacji nad polskim morzem, jest zatem zabranie…

Czytaj więcej
22.12.2022
Łeba kamery online. Sprawdź lokalizacje! - Melex Łeba

Łeba kamery online. Sprawdź lokalizacje!

Nawet najwięksi fani polskiego morza przyznają, że pogoda nad Bałtykiem jest bardzo kapryśna. Wierzenie temu, co pokazują prognozy pogody, nie zawsze jest dobrą decyzją, Komputerowe symulacje sprawdzają się średnio w…

Czytaj więcej
29.03.2022
Łeba rejsy po morzu - Melex Łeba

Łeba rejsy po morzu

Z czego słynie Łeba? Chyba każdy to wie. Słowiński Park Narodowy, ruchome wydmy, jezioro Łebsko i Sarbsko, Sea Park Łeba i wiele innych atrakcji w mieście. Ale są również atrakcje…

Czytaj więcej

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba