Łeba imprezy na plaży. TOP 3 miejsca, które warto odwiedzić

Łeba imprezy na plaży. TOP 3 miejsca, które warto odwiedzić - Melex Łeba

czwartek, 22.12.2022

Łeba imprezy na plaży. TOP 3 miejsca, które warto odwiedzić

Wakacyjny wyjazd nad morze bez imprezowych nocy? Nie w Łebie! Sprawdzaliśmy, czy i gdzie można imprezować w Łebie na plaży.

Łeba imprezy na plaży

Wakacje to czas imprez. A jeśli wakacje spędzamy nad morzem, naturalne jest, że chcemy się bawić na plaży, w towarzystwie szumiącego morza. Czy osoby wypoczywające w Łebie mają do dyspozycji takie atrakcje? Czy tutejsze plaże oferują im całodobowe bary, w których nocą rozbrzmiewa taneczna muzyka, przyciągając turystów z całego miasta? Mamy dobrą wiadomość. Łeba to świetne miejsce do imprezowania, także nocami na plaży. Bez trudu znajdziemy tu kilka beach barów, organizujących codzienne i weekendowe dyskoteki.

Boxy Bar plaża wschodnia w Łebie

Pierwszym miejscem godnym odwiedzenia w poszukiwaniu dobrej zabawy na plaży, jest Boxy Bar. W menu znajdziemy duży wybór klasycznych, jak i wyszukanych drinków. Imponująco wygląda także oferta piw, soków i napojów orzeźwiających. Bar znajduje się w pobliżu wejścia na plażę i jest łatwo dostępny dla osób w każdym wieku. Oprócz tego, że jest oto dobre miejsce do imprezowania, fajnie jest przyjść tu wieczorem na zachód słońca. Widok roztaczający się z wysoko położonego tarasu jest niezapomniany.

Copacabana Beach Bar

Udając się dalej w kierunku wschodnim, po kilkuset metrów dotrzemy do kolejnego beach baru. Tym razem jest to Copacabana. Lokalizacja jest bardzo ciekawa, a sam bar oferuje miejsca siedzące na kilku tarasach. I stąd widoki roztaczają się naprawdę zachwycające. Wieczorami rozpoczynają się tutaj imprezy muzyczne, przyciągające ludzi w każdym wieku.

Beach Bar za posterunkiem WOPR

W odległości około 1 km od poprzedniego baru i około 600 metrów od posterunku WOPR znajdziemy kolejne miejsce do imprezowania. Opinie Google potwierdzają wspaniałą atmosferę, jak również przystępne ceny, które są wyróżnikiem tego miejsca.

Sprawdź najlepsze kluby nocne i dyskoteki w Łebie

Zachowaj bezpieczeństwo

Mimo że Łeba znana jest z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, to nigdy nie trać czujności. Wybierając się na imprezę, zawsze idź w towarzystwie swoich znajomych i razem również wracajcie. Na miejscu wzajemnie się pilnujecie, co jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa.

Bezpieczny transport

Polecamy powrót z imprezy sprawdzonymi środkami transportu, takimi jak Melex Łeba. Wystarczy zadzwonić pod nasz numer i przyjedziemy odebrać was spod wskazanego baru lub klubu i zawieziemy na Wasze miejsca noclegowe.

Pamiętaj o gotówce

W większości miejsce w Łebie można płacić kartami, ale dobrze jest mieć przy sobie pewną sumę gotówki. Awarie terminali zawsze się mogą zdarzyć, podobnie jak słabszy zasięg sieci, uniemożliwiający zapłatę kartą w barze.

Zabierz ze sobą latarkę

Noc nad polskim morzem potrafi być naprawdę ciemna, szczególnie jeśli niebo zasłonią ciemne i gęste chmury. Nie wszystkie ścieżki i alejki są tu oświetlone, zatem dobrze mieć przy sobie nawet małą latarkę lub power bank, którym naładujemy telefon i wykorzystamy wbudowaną w niego latarkę — lampę błyskową. Możesz także wezwać Melex Łeba, które działa całodobowa i dojeżdża w każde miejsce w Łebie.

Sprawdź także, gdzie w Łebie wybrać się na wycieczkę z dziećmi

Udostępnij:
bądź na bieżąco

Zobacz inne:

22.12.2022
Łeba imprezy na plaży. TOP 3 miejsca, które warto odwiedzić - Melex Łeba

Łeba imprezy na plaży. TOP 3 miejsca, które warto odwiedzić

Wakacyjny wyjazd nad morze bez imprezowych nocy? Nie w Łebie! Sprawdzaliśmy, czy i gdzie można imprezować w Łebie na plaży. Łeba imprezy na plaży Wakacje to czas imprez. A jeśli…

Czytaj więcej
22.12.2022
Łeba wycieczki z dziećmi i dziadkami - Melex Łeba

Łeba wycieczki z dziećmi i dziadkami

Przyjechałeś do Łeby z pociechami, ale nie wiesz, gdzie je zabrać, by się nie nudziły? Odkryj z nami miejsca, do których warto wybrać się na rodzinną wycieczkę z dziećmi w…

Czytaj więcej
22.12.2022
Łeba Poczta — skąd wysłać kartkę, skrzynki pocztowe i znaczki - Melex Łeba

Łeba Poczta — skąd wysłać kartkę, skrzynki pocztowe i znaczki

Największą liczba kartek pocztowych wysyłanych jest właśnie w okresie letnim. Podczas wakacji Poczta Polska ma ręce pełne roboty i skupia się na sortowaniu i dostarczaniu pocztówek ze wszystkich miejsc w…

Czytaj więcej
22.12.2022
Łeba wycieczki rowerowe. Sprawdź najlepsze trasy rowerowe w Łebie - Melex Łeba

Łeba wycieczki rowerowe. Sprawdź najlepsze trasy rowerowe w Łebie

Z czego słynie Morze Bałtyckie? Z piaszczystych plaż, czystej wody oraz dużej ilości tras rowerowych, prowadzących pomiędzy nadmorskimi miasteczkami. Znakomitym pomysłem na spędzenie wakacji nad polskim morzem, jest zatem zabranie…

Czytaj więcej
22.12.2022
Łeba kamery online. Sprawdź lokalizacje! - Melex Łeba

Łeba kamery online. Sprawdź lokalizacje!

Nawet najwięksi fani polskiego morza przyznają, że pogoda nad Bałtykiem jest bardzo kapryśna. Wierzenie temu, co pokazują prognozy pogody, nie zawsze jest dobrą decyzją, Komputerowe symulacje sprawdzają się średnio w…

Czytaj więcej
29.03.2022
Łeba rejsy po morzu - Melex Łeba

Łeba rejsy po morzu

Z czego słynie Łeba? Chyba każdy to wie. Słowiński Park Narodowy, ruchome wydmy, jezioro Łebsko i Sarbsko, Sea Park Łeba i wiele innych atrakcji w mieście. Ale są również atrakcje…

Czytaj więcej

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba