Power Park Łeba

Power Park Łeba - Melex Łeba

Power Park Łeba

Power Park Łeba to miejsce stworzone dla osób, które kochają adrenalinę, emocje i rywalizację. Czym jest Power Park Łeba? Jest to rodzinny park rozrywki z takimi atrakcjami jak tory gokartowe o różnej długości i stopniu zaawansowania. Jest ich tutaj aż 3, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich umiejętności. Power Park dostarcza również wielu innych atrakcji, takich jak miejsce do gry w paintball, strzelnica, ścianka wspinaczkowa i wiele wiele więcej. Również najmniejsze dzieci znajdą coś odpowiedniego dla siebie – są to bajkowe place zabaw, na których nie sposób się nudzić.

Melex Łeba do Power Park – jak zamówić

Dojazd do Power Parku jest stosunkowo prosty, a jeśli wybierzesz meleks Leba, trudno o coś prostszego. Aby dowiedzieć się ile kosztuje melex do Power Park Łeba wystarczy zadzwonić na numer 792-025-749. dyspozytor poinformuje cię o aktualnej cenie za przejazd, potwierdzi również o której godzinie pojazd może się pojawić. Podróżowanie melexem po Łebie to coś normalnego, co jest tu na porządku dziennym. Melexy Łeba na stałe wpisały się w tutejszy krajobraz, podobnie jak tuk tuki w Azji. Są zwrotne, tanie, wygodne i dostępne przez 24 godziny na dobę. Dowożą pasażerów nie tylko do atrakcji w Łebie, ale również tych poza miastem, jak fokarium, latarnia morska Stilo, a nawet do Trójmiasta na wycieczkę.

Galeria

Power Park Łeba - Melex Łeba

Dlaczego my?

Szybki transport - Melex Łeba
Szybki transport
Dobre ceny - Melex Łeba
Dobre ceny
Zadowoleni klienci - Melex Łeba
Zadowoleni klienci
Dodatkowe usługi - Melex Łeba
Dodatkowe usługi
Całodobowa linia 24h - Melex Łeba
Całodobowa linia 24h
Indywidualne zlecenia - Melex Łeba
Indywidualne zlecenia
tel
Zamów melex 24h

Zobacz inne atrakcje

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Nie wiesz ile będzie kosztował przejazd? Obawiasz się zbyt wysokich cen i tego czy cię na nie stać? Spokojnie! Zadzwoń po Melex Łeba i powiedz dokąd chcesz pojechać. Dyspozytor określi cenę kursu – masz pewność że dokładnie taką kwotę zapłacisz kierowcy!

666 217 555
kursy@melexleba.pl
Tel.: 666 217 555
E-mail: kursy@melexleba.pl
Car - Melex Łeba